Usługa startuje w prima aprilis, ale okazje do

Primaaprilisowa usługa Wirtualnej Polski

Wkręt to prosta usługa umożliwiająca przygotowanie zabawnej, intrygującej, szokującej informacji, opatrzenie jej zdjęciem i "opublikowanie" na głównej stronie Wirtualnej Polski.

Usługa startuje w prima aprilis, ale okazje do „wkrętów” są tak naprawdę przez cały rok. Można w ten sposób zaskoczyć, zadziwić, rozbawić przyjaciół, rodzinę, znajomych. Wiadomość dotycząca każdej dziedziny życia (wszystko zależy od „wkręcającego”), jest dystrybuowana w bardzo prosty sposób – w formie linku, mailem.

Wystarczy „spreparować” np. primaaprilisowy komunikat, dodać wybrane przez siebie zdjęcie i chwilę poczekać na link, który można przesłać wszystkim, których chcemy zrobić w przysłowiowego „konia”. „Wkręceni” widzieć będą żart na głównej stronie WP przez cały tydzień, o ile choć raz użyli linku, a ich przeglądarka internetowa nie blokuje cookie. Usługa jest płatna. Płatność zrealizować można SMS-em lub tzw. szybkim przelewem.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.