Profesjonalne panele LCD z najcieńszymi krawędziami

Samsung wprowadza trzy 46-calowe panele LCD do zastosowań profesjonalnych, które oprócz rozdzielczości 1366 x 768 pikseli, oferują najcieńsze na świecie krawędzie - poniżej 5 mm.

Koreański producent zapowiedział wprowadzenie na rynek trzech profesjonalnych paneli LCD o przekątnych ekranu 46 cali. Wszystkie modele o oznaczeniach 460UT, 460UTn i 460UTn-UD posiadają najcieńsze na świecie ramy – krawędzie prawa i górna mierzą zaledwie 2,4 milimetra szerokości, natomiast lewa i dolna – po 4,3 milimetra. Wszystkie ponadto oferują rozdzielczość 1366 x 768 pikseli, jasność na poziomie 700 nitów, współczynnik kontrastu równy 3000:1 oraz czas odpowiedzi 8 milisekund.

Model 460UTn posiada system wbudowany Windows XP, a także oprogramowanie Samsung MagicInfo do administrowania materiałami z sieci. Panel o oznaczeniu 460UTn-UD natomiast jest dostosowany do konfigurowania trybu wielomonitorowego z możliwością połączenia aż 250 paneli w czasie rzeczywistym i wyświetlania obrazu ze 125 źródeł, korzystając z jednego komputera.

Samsung niestety nie podał jeszcze informacji na temat cen nowych paneli, które do sprzedaży trafią w kwietniu.

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.