Na froncie zainstalowano dwa 120 milimetrowe, podświetlane na niebiesko wentylatory wolnoobrotowe

Raidmax Monster – futurystyczna obudowa znanego producenta

Firma Raidmax znana z produkcji obudów futurystycznych, tym razem przedstawia flagowy model o nazwie - Monster.

Bryła obudowy to połączenie wielu płaszczyzn przecinanych perforacjami i (przypominającymi radiator) żebrami. Monster nie posiada przednich drzwiczek, jednak producent zaopatrzył ją w zaślepki wykonane z perforowanej blachy, które zadbają o jej estetykę. Niebieskie podświetlenie to dodatek, którego wszystkie zalety dostrzeżemy w ciemności.

We wnętrzu mamy możliwość zainstalowania, przy odpowiedniej konfiguracji maksymalnie cztery napędy 5.25 oraz osiem dysków twardych 3.5″. Obudowa obsługuje wszystkie płyty główne standardu ATX i microATX. Montaż podzespołów jest całkowicie bezśrubkowy.

Na froncie zainstalowano dwa 120 milimetrowe, podświetlane na niebiesko wentylatory wolnoobrotowe. Jakby tego było mało, wydmuchiwaniem gorącego powietrza, zajmuje się 120 milimetrowy tandem – jeden umieszczony na górze, a drugi z tyłu. Filtry powietrza chronią wnętrze przed kurzem. Na górnej płycie obudowy znajdziemy porty USB 2.0, eSATA, audio i mikrofonowe.

Cena dla klienta końcowego nie jest jeszcze znana.

0
Źródło: MADtech.pl
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.