Dzięki portalowi nauczyciele otrzymują łatwy dostęp do środków dydaktycznych

Ruszył interaktywny portal dla pedagogów

Young Digital Planet udostępnia po okresie testowania, pierwszy w Polsce portal z interaktywnymi zasobami edukacyjnymi - Nauczyciel.pl.

Nauczyciel.pl to propozycja wydawnicza firmy Young Digital Planet, przygotowana specjalnie dla nauczycieli różnych przedmiotów, w tym także języka angielskiego w szkołach podstawowych, gimnazjach oraz szkołach ponadgimnazjalnych. Portal oferuje ponad 10 000 plików multimedialnych pomocnych w codziennej pracy.

Dzięki funkcjom portalu, nauczyciele otrzymują łatwy dostęp do środków dydaktycznych. Mogą przygotować scenariusze, prezentacje do wykorzystania podczas zajęć lekcyjnych oraz zadania dla uczniów. Multimedialne zasoby do których należą: gry, wysokiej jakości zdjęcia, trójwymiarowe animacje, symulacje, pokazy slajdów, ćwiczenia interaktywne, jak również możliwość dodawania własnych ekranów i rysunków – mają sprawiać, że uczniowie będą aktywniej pracować na lekcjach, a wiedzę przyswajać szybko i efektywnie. Materiały edukacyjne zawarte w portalu są zgodne z podstawą programową i posiadają zalecenia Ministerstwa Edukacji Narodowej.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.