Z boku telefonu znajdziemy również dedykowany przycisk do przełączania się między kartami, bez restartowania urządzenia

Slider Samsunga na dwie karty SIM

Samsung B5702 to czterozakresowy telefon GSM przeznaczony do pracy z dwiema kartami SIM równocześnie i wyposażony w 2,4-calowy ekran, Bluetooth i gniazdo kart microSD.

Koreański producent przygotował kolejny telefon z wysuwaną klawiaturą, przeznaczony do pracy z dwiema kartami SIM równocześnie. Na 2,4-calowym ekranie o rozdzielczości 320 x 240 pikseli pojawi nam się informacja do której z dwóch kart SIM jest kierowane jest połączenie przychodzące. Co więcej, użytkownik może spersonalizować dzwonki, wygaszacze ekranu czy motywy dla każdej z kart SIM.

Model B5702 posiada również przeglądarkę internetową, możliwość synchronizacji z kontami e-mail, przeglądarkę dokumentów, odtwarzacz multimedialny, radio FM z RDS-em, a także 3-megapikselową kamerę, łączność Bluetooth oraz 50 MB wbudowanej pamięci, którą można rozszerzyć o 8 GB, za pomocą karty microSD.

Nowy slider Samsunga trafi na rynki kilku krajów w maju, a nieco później dotrze również do innych krajów, w tym Polski. Jego cena będzie kształtować się w granicach 415 dolarów, co w przeliczeniu daje kwotę powyżej 1400 złotych.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.