Stacje SSD i pamięci RAM od OCZ dla Maków

OCZ zapowiada wprowadzenie stacji SSD z serii Vertex, przeznaczonych dla użytkowników komputerów Mac, a także pamięci DDR2 i DDR3 dla MacBooków i MacBooków Pro.

Firma OCZ udowadnia, że nie zapomina o produktach Apple’a, dodając do swojej oferty nie tylko szybkie stacje SSD z linii Vertex skierowane do użytkowników Maków, ale również zestawy pamięci DDR2 i DDR3 SO-DIMM dla MacBooków i MacBooków Pro. 2,5-calowe stacje SSD Vertex Mac Edition dostępne będą w wersjach o pojemności 30, 60, 120 i 250 GB, posiadają interfejs SATA 3.0 Gbps, 64 MB bufora pamięci i oferują maksymalne prędkości zapisu i odczytu danych odpowiednio równe 150 i 240 MB/s.

Pamięci operacyjne dla MacBooków to 2- i 4-gigabajtowe zestawy pamięci DDR2, pracujące z częstotliwością 667 MHz i oferujące opóźnienia 5-5-5-15, a także moduły o pojemności 2 GB oraz 4-gigabajtowe zestawy pamięci DDR3, które taktowane są zegarem 1066 MHz, przy opóźnieniach 7-7-7-20.

OCZ jeszcze poinformowało o cenach nowych produktów, skierowanych do posiadaczy komputerów Apple’a.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.