Telefon Exilim C721 bierze prysznic

Na pierwszy rzut oka wygląda raczej jak ekshibicjonistyczny występ pięknej dziewczyny, niż reklama - mowa o filmiku reklamującym nowy telefon Casio. Niestety, owe wideo zostało usunięte.

Casio w dość niecodzienny sposób próbowało zwrócić naszą uwagę na swój nowy telefon z klapką – Exilim C721. W serwisie YouTube pojawiło się wideo reklamujące owy telefon, jednak trzeba przyznać, że ciężko skupić swoją uwagę wyłącznie na urządzeniu. Razem z nim bowiem prysznic bierze piękna kobieta, ucinająca sobie pogawędkę, a nawet robiąca sobie zdjęcia, przy pomocy 5-megapikselowego aparatu, który znajduje się w wyposażeniu tego wodoodpornego modelu.

Filmik z niewiadomych powodów został usunięty, więc niestety musicie obejść się smakiem i obejrzeć „tylko” zdjęcie telefonu. Szczegóły na jego temat nie zostały ujawnione – nie wiadomo gdzie, kiedy i za ile będzie można go kupić.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.