Przejście na niższy proces technologiczny wzmocni produktywność i umożliwi tworzenie układów o większej gęstości, w mniejszym rozmiarze

Toshiba testuje 32-nanometrowe układy NAND flash

Toshiba, we współpracy z firmą SanDisk, ukończyła prace nad 32-gigabitowymi układami NAND flash, które wytworzono w technologii 32 nanometrów. Pamięci są aktualnie testowane.

Współpraca firm Toshiba i SanDisk nad zaawansowanym procesem technologicznym przynosi owoce, jako że japoński producent właśnie ogłasza rozpoczęcie testów układów NAND flash, wytworzonych w technologii 32 nanometrów. Do tej pory popularna Tosia dostarcza jedynie 32-gigabitowe pamięci, jednak w lipcu będzie w stanie dostarczyć również 16-gigabitowe chipy.

Toshiba chce rozpocząć masową produkcję 32-gigabitowych układów NAND wytworzonych w 32-nanometrowej technologii już w lipcu 2009 roku – dwa miesiące wcześniej niż uprzednio planowano. Dwukrotnie mniej pojemne układy trafią do sprzedaży w czwartym kwartale.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.