Pamięć objęta jest dożywotnią gwarancją

Ultracienka pamięć flash

Kingmax dodaje do linii pamięci flash Super Stick mini nowy model o pojemności 16 GB. Pendrive mierzy zaledwie 2 milimetry grubości i jest odporny na wodę i nacisk.

Firma Kingmax wprowadza na rynek prawdopodobnie najmniejszy na świecie pendrive o pojemności 16 GB, który należy do linii Super Stick mini. Pamięć flash, mierząca zaledwie 31,5 x 12 x 2 milimetry, posiada interfejs USB 2.0/1.1, jest kompatybilna ze standardem Plug & Play, a dodatkowo jest odporna na wodę i nacisk. Prędkości zapisu i odczytu danych kształtują się na przyzwoitym poziomie – odpowiednio do 12 i 33 MB/s.

Tworzona bez wykorzystania fluorowców i zgodna ze standardami RoHS, pamięć Super Stick mini o pojemności 16 GB powinna wkrótce trafić na półki sklepowe. Jej ceny jeszcze znamy, jednak dwukrotnie mniej pojemny pendrive z tej samej serii kosztuje aktualnie 61 złotych.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.