Nowa karta ExpressCard SSD marki Verbatim o prędkości odczytu wynoszącej do 120 MB/S i prędkości zapisu do 30 MB/S

Verbatim prezentuje karty ExpressCard SSD dla PC i Maka

Nowe urządzenie to karta typu Solid State Drive (SSD), która oferuje użytkownikom komputerów do pięciu razy większą prędkość niż karty oparte na interfejsie USB.

Nowa karta ExpressCard SSD marki Verbatim o prędkości odczytu wynoszącej do 120 MB/S i prędkości zapisu do 30 MB/S zapewnia znacznie większą wydajność niż urządzenia ExpressCard SSD w standardzie USB. Karta jest również zgodna z technologią Windows ReadyBoost, dostępną w komputerach PC pracujących w systemie Windows Vista, która umożliwia wykorzystanie części powierzchni urządzenia do przyspieszenia działania systemu operacyjnego.

Nowa karta Verbatim wyposażona jest w oprogramowanie Nero BackitUp 4 Essentials, dzięki któremu użytkownicy komputerów PC mają możliwość szybkiego i łatwego sporządzania kopii zapasowych najważniejszych danych.

Karty marki Verbatim w standardzie ExpressCard 34 mm (o wymiarach 75 x 34 x 5 mm) i o pojemności 16, 32 oraz 64 GB będą dostępne w sprzedaży od połowy kwietnia w cenach wynoszących odpowiednio 349, 619 i 1 149 zł (sugerowane ceny detaliczne).

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.