Wideolekcje na temat Photoshop Elements

Ukazał się kurs wideo "Photoshop Elements 7 - Obróbka zdjęć cyfrowych". Jest on przeznaczony dla początkujących i średnio zaawansowanych użytkowników Photoshop Elements 7.

Nauka rozpoczyna się od przedstawienia najczęściej spotykanych problemów ze zdjęciami wraz ze sposobami ich korekty. Kolejną grupą tematów jest retusz postaci, głównie elementów twarzy. W dalszej części omawiane są sposoby tworzenia panoram, pokazu slajdów i praca ze zdjęciami w formacie RAW. Ostatnią część kursu stanowi omówienie Organizatora, który służy do zarządzania kolekcją zdjęć.

Kurs oparty jest na polskiej wersji Photoshop Elements 7 i składa się z 52 filmów instruktażowych, których czas trwania wynosi łącznie cztery i pół godziny.

Dodatkowo na płycie z kursem znajdują się rozszerzenia udostępniające ukryte funkcje programu oraz film instruktażowy pokazujący, jak z nich korzystać.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.