Wszystkie produkty D-Linka będą w pełni funkcjonalne w środowisku sieciowym z komputerami pracującymi w najnowszej wersji Windows

Większość profesjonalistów ma w nosie Windows 7

Z ankiety, którą przeprowadziła firma Dimension Research wynika, że 84% profesjonalnych użytkowników komputerów nie planuje aktualizacji do Windows 7.

Dimension Research przeprowadziło badanie na 1 142 respondentach, którzy zajmują się zawodowo komputerami. Wśród nich, tylko 1% używa systemu innego, niż Windows. Jak się okazało, 84% z nich nie planuje aktualizacji do systemu Windows 7, zarówno w tym, jak i przyszłym roku. Co więcej, połowa z nich rozważa alternatywę wobec produktów Microsoftu.

Pamiętajmy, że na razie jest zbyt wcześnie, by wiarygodnie przewidywać stan rynku po premierze Windows 7 – system ten na razie jest jeszcze niegotowy. Jednak jeśli badanie Dimension Research okaże się wiarygodne, Microsoft może mieć jeszcze większe problemy z implementacją w firmach Windows 7, niż miał z Vistą.

0
Źródło: Fudzilla
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.