Windows 7 zadebiutuje z zupełnie nowym interfejsem?

Windows 7, nowy system operacyjny Microsoftu, być może zadebiutuje z zupełnie nowym interfejsem. Czy to jest wielka niespodzianka, jaką zapowiada gigant z Redmond?

Jak donosi witryna Paul Thurrott’s SuperSite for Windows, jest wysoce prawdopodobne, że dotychczasowe edycje testowe Windows 7 to dopiero przedsmak tego, co nas czeka. Asem w rękawie giganta z Redmond ma być zupełnie nowy interfejs użytkownika, który dopiero będzie zaprezentowany po wszystkich publicznych beta-testach.

Dzięki modularności nowego systemu od Microsoftu, podmienienie jednego elementu na drugi jest dla programistów dziecinnie proste. Dlatego też jest prawdopodobne, że lekko zmodyfikowane Aero to tylko poligon doświadczalny dla mechanizmów, które były obecne w wersji beta systemu Windows 7 (na przykład, Aero Shake). Sam Microsoft również zapowiadał, że wkrótce czeka nas „wielka niespodzianka” związana z następcą Visty. Czekamy niecierpliwie!

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.