21 i 22 kwietnia odbędzie się piąta edycja Dni IT

Wkróce piąta edycja Dni IT

Dni IT to dwudniowa, cykliczna konferencja mająca na celu popularyzowanie wiedzy na temat nowych technologii oraz ukazanie nowych kierunków rozwoju branży IT.

Miejscem tegorocznych Dni IT będzie Zespół Dydaktyczny „Łącznik” Politechniki Opolskiej przy ulicy Mikołajczyka 16. W konferencji, która odbędzie się 21 i 22 kwietnia, wezmą udział take firmy jak: AMD, IBM, Oracle, MSI, Embarcardeo Technologies, czy CDProject. Więcej informacji (np takich jak agedna konferencji) można znaleźć na stronie głównej imprezy: Dni IT 2009.

W dniu 20 kwietnia organizowana jest impreza towarzysząca w postaci zawodów programistycznych – Otwarte Mistrzostwa Opola w Programowaniu Zespołowym. Zawody są skierowane głownie do uczniów szkół ponadgimnazjalnych i studentów opolskich uczelni. Zawody są świetną okazją do wypróbowania swoich umiejętności w zespołowym rozwiązywaniu problemów informatycznych oraz algorytmicznych. Więcej informacji na temat zawodów można znaleźć na stronie głównej Otwartych Mistrzostw Opola.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.