Monitor objęty będzie 5-letnią gwarancją

24-calowy monitor LCD dla grafików

NEC rozszerza swoją linię monitorów LCD MultiSync o nowy, 24-calowy model oparty na panelu IPS, oferującym rozdzielczość 1920 x 1200 pikseli.

Japońska firma NEC Display Solutions zapowiada, że wkrótce doda do swojej oferty nowy 24-calowy monitor o oznaczeniu LCD2490WUXi2-BK, który skierowany będzie do profesjonalnych grafików. Oparte na panelu IPS urządzenie, oferuje rozdzielczość Full HD, czas odpowiedzi 16 milisekund, współczynnik kontrastu 1000:1 oraz jasność na poziomie 320 cd/m2.

W wyposażeniu znajdziemy również złącza DVI oraz D-Sub, a także wbudowany czujnik, który automatycznie poprawi jasność ekranu w zależności od warunków oświetleniowych. Nowy monitor oferuje także wzmocnione barwy oraz kąty widzenia po 178 stopni.

Nowy produkt firmy NEC będzie dostępny w kolorze czarnym i srebrnym, w cenie około 1430 dolarów (ponad 4500 złotych). Japoński debiut przewidziano na 3 czerwca.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.