50-calowy model ma ważyć 26 kg, podczas gdy o 8 cali większy telewizor będzie ważyć 36 kilogramów

50-calowa plazma o grubości zaledwie 29 mm

Samsung obrał za cel skonstruowanie jak najcieńszego telewizora plazmowego. Dlatego powstał model 850 PAVV o przekątnej ekranu 50 cali, który mierzy zaledwie 29 mm grubości.

Koreański producent przygotowuje nowy telewizor plazmowy o przekątnej ekranu 50 cali, który mierzy 29 milimetrów grubości – na tyle mało, że Samsung może reklamować go jako „cienki jak palec”. Model o nazwie 850 PAVV oferuje rozdzielczość 1920 x 1080 pikseli, silnik Crystal Engine, obsługę DLNA, technologię 240Hz, a także port USB 2.0 do odtwarzania materiałów DivX bezpośrednio w podłączonego urządzenia.

Według producenta, nowy telewizor jest o 40 procent bardziej energooszczędny i 20 procent jaśniejszy, w porównaniu z poprzednią generacją plazm Samsunga. Przygotowywana jest również 58-calowa wersja cienkiego telewizora, jednak jej grubość nie jest znana – wiadomo, że będzie o połowę cieńsza niż poprzednie modele.

Samsung nie podał niestety informacji na temat dostępności i ceny nowego telewizora plazmowego o oznaczeniu 850 PAVV.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.