Windows 7 ma być kompatybilny nie tylko z systemem Vista, ale również starszym XP - ze specjalnym trybem XP

Acer twierdzi, że Windows 7 będzie dostępny 23 października

Co prawda Microsoft nie jest zbyt rozmowny, jeśli chodzi o datę premiery ostatecznej wersji Windows 7, jednak jeden z kierowników Acera przekonuje, że pojawi się ona 23 października.

Teraz, gdy kandydat do wydania systemu Windows 7 jest już gotowy i (prawie) dostępny, coraz chętniej pytamy o datę premiery ostatecznej wersji nowego systemu operacyjnego Microsoftu. Potentat z Redmond wciąż jednak skutecznie broni się przed odpowiedzią, dlatego nie wiadomo czy wcześniejszy plan wydania Siódemki 3 lata po premierze poprzedniego systemu – Windows’a Visty – jest wciąż aktualny.

Według jednego z kierowników tajwańskiej firmy Acer – nie. Bobby Watkins uważa, że „23 października to dzień, w którym Windows 7 będzie dostępny”. Takie słowa padły podczas rozmowy o komputerze Z5600 typu all-in-one, którego firma Acer chce wyposażyć w dotykowy ekran, aby mógł korzystać z multidotykowych możliwości, jakie niesie ze sobą nowy system Microsoftu.

Amerykański koncern oczywiście jeszcze nie potwierdził rewelacji głoszonych przez Bobby’ego Watkinsa.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.