Microsoft Bing - pierwsza poważna wpadka

Bing – odpowiedź Microsoftu na wyszukiwarkę Google

Po kilku miesiącach planowania i testów, wyszukiwarka Bing (znana wcześniej jako Kumo) została oficjalnie zaprezentowana przez Microsoft.

Bing – pod tą nazwą kryje się następca wyszukiwarki Live Search. Następca godny, bowiem nie zmieniło się tylko logo, ale wprowadzono zupełnie nowy interfejs i możliwości. Wyszukiwarka jest już uruchamiana w poszczególnych regionach globu – od 3. czerwca będzie mógł z niej korzystać cały świat.

Bing nie jest wyszukiwarką, która jedynie podaje strony z największą ilością zadanych słów kluczowych. Potrafi pomóc w zakupach, podpowiadając różne recenzje i porównując ceny, pomoże zaplanować podróż dzięki technologii Farecast, zdiagnozuje chorobę po objawach dzięki HeathVault, a nawet powie ci gdzie można w okolicy dobrze zjeść i zrobić zakupy. Niestety, Bing nie jest dostępny na razie z terenu naszego kraju – to jednak tylko kwestia paru dni.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.