Biznesowy, 14-calowy notebook HP

HP rozszerza biznesową linię notebooków o nowy, 14-calowy model, który waży 1,9 kilograma i wyposażony jest w system Windows XP w wersji Embedded Standard.

Model 4410t, skierowany do klientów biznesowych, został zaprojektowany w celu zwiększenia bezpieczeństwa i wydajności, przy niewielkim zużyciu zasobów systemowych. Ważący 1,9 kilograma notebook, posiada klawiaturę odporną na zalania, 14-calowy, podświetlany diodami LED wyświetlacz LCD, który wytworzono bez użycia rtęci, a także preinstalowany system Windows XP w wersji Embedded Standard.

Biznesowy laptop wyposażono w płytę główną z chipsetem GL40, procesor Intel Celeron 575 z taktowaniem 2,0 GHz, 1 lub 2 GB pamięci operacyjnej, 1 lub 2 gigabajtowy moduł pamięci flash, zintegrowaną grafikę GMA 4500MHD, a także łączność WiFi i Gigabit Ethernet oraz 6-komorowy akumulator.

Nowy terminal Thin Client firmy HP będzie dostępny w połowie lipca, w cenie zaczynającej się od 549 dolarów, co w przeliczeniu daje kwotę powyżej 1800 złotych.

Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.