Cienkie notebooki X-Slim o większym rozmiarze

MSI przygotowuje dwa notebooki z linii Z-Slim, wyposażone w większe niż dotychczas ekrany o przekątnych 15,5 oraz 14 cali. Nowe modele będą oparte na niskonapięciowych procesorach CULV.

Tajwański producent planuje rozszerzyć swoją linię bardzo cienkich notebooków o dwa nowe modele, które będą posiadać większe ekrany niż dotychczas dostępne modele X320 i X340. Notebooki z linii X-Slim o nazwach X400 oraz X600 będą wyposażone w ekrany o przekątnych odpowiednio 14 oraz 15,5 cala, zaś oparte będą najprawdopodobniej na najnowszych niskonapięciowych procesorach Intel Core 2 Solo Consumer Ultra Low Voltage (CULV) z taktowaniem 1,4 GHz i wyposażone w 2 GB pamięci RAM oraz 320-gigabajtowe dyski twarde.

Niestety to tylko przypuszczenia, bowiem MSI nie podało żadnych informacji, oprócz nazw i wielkości ekranów nowych notebooków. Przewidywana premiera ma nastąpić podczas targów Computex, które odbędą się w dniach 2-6 czerwca 2009 roku w Taipei.

Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.