Układ chłodzenia Twin Frozr od MSI wykorzystuje dwa automatycznie regulowane wentylatory

Co dwa wentylatory to nie jeden, czyli unikalne chłodzenie MSI

Układ o nazwie Twin Frozr wykorzystuje dwa wentylatory, 5 rurek cieplnych, radiator o dużej powierzchni oraz miedziano-niklową podstawkę.

Poszczególne elementy każdego systemu chłodzenia mają duży wpływ na poziom rozproszenia ciepła, dlatego firma MSI zapewnia, że przy projektowaniu układu Twin Frozr wykorzystała najnowsze rozwiązania techniczne i komponenty najwyższej jakości. Układ dwóch wentylatorów zwiększa dwukrotnie wydajność chłodzenia, ale i sprawia, że karta wygląda oryginalnie. Prędkość z jaką pracują wentylatory jest dostosowywana do trybu obciążenie kary, co gwarantuje optymalną równowagę między wydajnością chłodzenia i poziomem szumu.

Aby zapewnić optymalne rozproszenie ciepła i maksymalną wydajność chłodzenia układ MSI Twin Frozr posiada duży radiator, miedziano-niklową podstawkę i 5 rurek cieplnych. Obecnie MSI Twin Frozr może być wykorzystywany w wielu high-endowych kartach graficznych firmy NVIDIA, na przykład: GTX 285, GTX 275 i GTX 260.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.