Desktopy w rozmiarze XS z procesorem VIA Nano

VIA zyskuje kolejnego partnera, gdyż Shuttle właśnie zapowiada, że wykorzysta procesory Nano w swoich dwóch malutkich desktopach, które oficjalnie zaprezentuje na targach Computex.

Kolejny punkt dla firmy VIA w korespondencyjnej walce o rynek z Intelem – firma Shuttle, znana głównie z produkcji komputerów barebone, zapowiada, że wykorzysta procesory VIA Nano, przy budowie swoich nowych, kompaktowych systemów o nazwie XS29 oraz XS29F. O samych desktopach zbyt wiele nie wiemy, jako że mają one oficjalnie zadebiutować dopiero podczas targów Computex, które odbędą się w dniach 3-6 czerwca.

Wiemy natomiast, że model XS29 będzie wyposażony w bardziej wydajny procesor z serii Nano L (1,6 lub 1,8 GHz), podczas gdy model o oznaczeniu XS29F będzie korzystał z bardziej energooszczędnych procesorów z serii U (1,0, 1,2 lub 1,3 GHz).

Oczywiście Shuttle nie podało jeszcze informacji na temat cen nowych desktopów.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.