Poruszane tematy będą obejmować zagadnienia w dziedzinie nanotechnologii, innowacyjnych rozwiązań w IT, inkubatorów technologicznych, programów dotacji unijnych oraz kulisów działalności funduszy VC/PE na rynku high-tech

Dni Innowacji na Uniwersytecie Warszawskim

Dni Innowacji to propozycja dla tych wszystkich, którzy są zainteresowani rozwojem nowych technologii.

Dni Innowacji, które odbędą się 14 i 15 maja na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, to wydarzenie promujące rozwój nowoczesnych technologii oraz współpracę środowisk naukowych z biznesem. Przez dwa dni odbywać się będą prezentacje i wykłady, w czasie których będzie można się dowiedzieć w jakim kierunku zmierzają nowoczesne technologie i związane z nimi inicjatywy biznesowe. Dni Innowacji mają na celu przybliżyć środowisku akademickiemu trendy w dziedzinie research & development, w Polsce oraz na świecie. Poruszane tematy będą obejmować zagadnienia w dziedzinie nanotechnologii, innowacyjnych rozwiązań w IT, inkubatorów technologicznych, programów dotacji unijnych  oraz kulisów działalności funduszy VC/PE na rynku high-tech.

Lokalizacja: Wydział Zarządzania UW – Kampus Szturmowa. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.dniinnowacji.pl.

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.