Dodatkowo netbook sprzedawany będzie z preinstalowanymi narzędziami QuickStart, VeriFace oraz OneKey Rescue

Druga generacja 10-calowego netbooka Lenovo

Lenovo wprowadza na rynek zaktualizowaną wersję swojego 10-calowego netbooka S10, która jest o 200 gramów lżejsza i o 4 milimetry cieńsza od swojego poprzednika.

Chiński producent komputerów dodaje do swojej oferty netbooka IdeaPad S10-2, który w porównaniu ze swoim poprzednikiem jest o 200 gramów lżejszy i 4 milimetry cieńszy, posiada większą klawiaturę (89 procent pełnowymiarowej) i touchpad, a dostępny będzie w czterech kolorach – czarnym, białym, różowym i szarym.

W wyposażeniu natomiast znajdziemy 10,1-calowy wyświetlacz z podświetleniem diodami LED i rozdzielczością 1024 x 600 pikseli, procesor Intel Atom z taktowaniem 1,6 GHz, 1 GB pamięci RAM, dysk twardy o pojemności 160 GB, 1,3-megapikselową kamerę, WiFi, opcjonalnie łączność 3G oraz baterię, która pozwoli na 6 godzin ciągłej pracy. Nad wszystkim czuwać będzie system operacyjny Windows XP Home Edition.

Do sklepów nowy netbook Lenovo ma trafić pod koniec tego miesiąca, w cenie zaczynającej się od 349 dolarów, czyli ponad 1 200 złotych.

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.