Gigabyte jeszcze nie podał informacji na temat ceny i dostępności nowej karty

Fabrycznie podkręcony GeForce GTX 260

Gigabyte przygotowuje fabrycznie podkręconą kartę graficzną GeForce GTX 260, której procesor graficzny wytworzony w technologii 55 nm, będzie pracować z częstotliwością 660 MHz.

Do oferty firmy Gigabyte trafia karta graficzna, przygotowana z myślą o graczach. Model o oznaczeniu GV-N26OC-896I to fabrycznie podkręcony GeForce GTX 260, oparty na referencyjnym designie nVidii i procesorze graficznym GT200b, który wytworzony został w technologii 55 nanometrów. W wyposażeniu karty znajdziemy również 448-bitową szynę pamięci, 896 MB pamięci GDDR3, złącza D-Sub, DVI oraz HDMI, a także obsługę technologii DirectX 10, 3-way SLI, CUDA oraz PhysX.

Jak już wspomniałem, nowa karta firmy Gigabyte jest fabrycznie podkręcona, a konkretniej jej procesor graficzny, którego zegar ustawiono na 660. Dla porównania w modelu referencyjnym częstotliwość ta wynosi 576 MHz. Pamięć pracują natomiast z częstotliwością referencyjną, czyli 1998 MHz.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.