Nie jest zbyt wydajny. Ma dwa dyski twarde, ale one też nie należą do najszybszych. Jednak wszystko to nie ma znaczenia, bowiem MSI pracuje na baterii nawet 15 godzin!

Firmy coraz bardziej zainteresowane netbookami

Jak przewiduje firma badawcza Techaisle, ilość sprzedanych netbooków gwałtownie wzrośnie w najbliższych miesiącach dzięki coraz większemu zapotrzebowaniu na nie w biznesie.

Firmy coraz chętniej tną koszta, zarówno na personelu, jak i na sprzęcie. Dlatego też coraz śmielej podchodzą do netbooków – przenośnych komputerów, które do niektórych zastosowań nadają się równie dobrze, co ich więksi bracia, czyli notebooki. Techaisle przewiduje, że tylko w tym roku firmy zakupią 1,1 miliona netbooków i 3,5 miliona w przyszłym. Szacuje się, że około 22-30% firm będzie wymieniać starsze notebooki na netbooki. Niektóre z nich wręcz rozważają zastąpienie nimi tradycyjnych komputerów biurkowych

0
Źródło: eWeek
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.