Dokładna data rynkowej premiery nowych GPS-ów nie została zapowiedziana

GPS z dotykowym ekranem i 3,2-megapikselowym aparatem

Garmin wprowadza na rynek dwa nowe urządzenia nawigacyjne, wyposażone w 3-calowe wyświetlacze, 3-osiowe kompasy oraz 3,2-megapikselowe aparaty wraz z funkcją geotaggingu.

Oregon 550 i 550t to dwa nowe GPS-y firmy Garmin, które są wyposażone w raczej unikalną w tym segmencie funkcję – a konkretniej 3,2-megapikselowe aparaty fotograficzne z autofokusem i 4-krotnym zoomem cyfrowym, wraz z funkcją geotaggingu. Fotografie zapisywane będą na wbudowanej pamięci flash o pojemności 850 MB. W wyposażeniu wodoodpornych urządzeń znajdziemy również 3-calowe ekrany dotykowe do użytku przy silnym świetle słonecznym, a także 3-osiowe kompasy.

Wbudowaną pamięć można rozszerzyć za pomocą gniazda kart microSD, zaś dzięki portowi USB można połączyć GPS z komputerem. Zasilanie natomiast odbywa się przy pomocy dwóch baterii AA, przy czym dwa akumulatorki NiMH wraz z ładowarką, znajdziemy w pudełkach. W modelu Oregon 550t znajdziemy również 100 tysięcy preinstalowanych map topograficznych Stanów Zjednoczonych.

Nowa nawigacja Garmin będzie kosztować 500 i 600 dolarów, odpowiednio za modele Oregon 550 i 550t, co w przeliczeniu daje kwoty powyżej 1650 oraz 2000 złotych.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.