inFamous - widowiskowe walki, wyczynowe wspinaczki, niezwykłe emocje oraz znakomita animacja

Gra inFamous debiutuje na konsoli PLAYSTATION 3

Wczoraj zadebiutowała na rynku nowa gra marki Sony na PLAYSTATION 3 - inFamous. Ta wypełniona akcją produkcja dedykowana jest wielbicielom powieści graficznych i komiksów.

Akcja gry rozgrywa się we współczesnej metropolii, gdzie potężna eksplozja wstrząsa sześcioma kwartałami Empire City. W epicentrum wybuchu znajduje się postać ocalała z katastrofy, władająca niesamowitymi mocami. Ma ona do przejścia kilka misji oraz cały szereg zadań pobocznych. Widowiskowe walki, wyczynowe wspinaczki, niezwykłe emocje oraz znakomita animacja to tylko jedne z wielu zalet inFamous. Gracz gromadzi na swoim koncie fantastyczne moce i zdolności. Twórcy Infamus inspirowali się filmami, komiksami, powieściami graficznymi.

Produkt objęty jest 12-miesięczną gwarancją. Cena dla odbiorcy końcowego wynosi 229 PLN brutto. Kupując grę w AB, otrzymamy gratis film Hancock na Blu-ray

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.