Mobilny Myst pozwala na automatyczne zachowywanie stanu gry

Gra przygodowa Myst dla iPhone’a

Już od sierpnia 2008 roku słyszeliśmy plany przerobienia gry przygodowej Myst dla iPhone'a i iPoda Touch. Gra jest już dostępna do pobrania, jednak wymaga aż 1,5 GB wolnego miejsca.

Użytkownicy produktów Apple’a, a konkretniej iPhone’a i iPoda Touch, mogą wreszcie pobrać i pograć w grę przygodowa typu wskaż i kliknij o nazwie Myst. Jednak tak jak oryginalny tytuł dla komputerów PC, mobilna wersja gry ma horrendalne wymagania – do pobrania mamy 727 MB, natomiast potrzebujemy aż 1,5 GB wolnego miejsca podczas instalacji.

Co prawda połowa tego miejsca jest zwalniana po instalacji, jednak wciąż 750 MB to dużo, jak na tego typu grę. Sprawcą takiego stanu rzeczy jest bogata grafika, ponoć lepsza niż w oryginalnej grze na Pecety, wraz z wszystkimi oryginalnymi animacjami i filmikami.

Dodając do tego muzykę i efekty dźwiękowe, a także pełny gameplay znany z oryginalnego tytułu, otrzymujemy właśnie te 750 MB, za kwotę 6 dolarów (około 20 złotych). Gra Myst dostępna jest tutaj (iTunes).

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.