Harman/Becker prezentuje nowe mapy w swoich urządzeniach

Firma Harman/Becker rozwija współpracę z Navteq w zakresie map do urządzeń nawigacyjnych. Dodatkowo od tego roku nawigacje Beckera są również dostępne z AutoMapą.

W urządzeniach marki Becker dostępne są mapy 43 krajów europejskich Navteq, w tym Rosji, a także Turcji i Stanów Zjednoczonych. W samej Europie obejmują one prawie 9 milionów kilometrów dróg. Mapy są tworzone w oparciu o 260 atrybutów nawigacyjnych, takich jak drogowskazy (zakazy skrętu, ograniczenia prędkości, drogi jednokierunkowe, skomplikowane skrzyżowania), a także miejsca niebezpieczne w tym lokalizacje kamer i fotoradarów.

W tym roku firma Harman/Becker poszerzyła swoją ofertę w Polsce i rozpoczęła współpracę z AutoMapą – liderem polskiego rynku oprogramowania nawigacyjnego. AutoMapa 5.5 to pierwsze oprogramowanie, które zawiera trójwymiarowe wizualizacje budynków w blisko 1000 miastach i miejscowościach Polski i Europy, co lokuje je w ścisłej światowej czołówce samochodowych systemów nawigacyjnych.

Użytkownicy AutoMapy mają dostęp do ponad 400 tysięcy dokładnie opisanych Punktów Użyteczności Publicznej (POI), oraz trójwymiarowych wizualizacji ułatwiających kierowcy orientację w terenie.

Dzięki współpracy producentów AutoMapy z policją w ramach projektu „500 najniebezpieczniejszych stref w Polsce”, kierowcy podróżujący z AutoMapą są ostrzegani o miejscach, gdzie w ostatnim czasie doszło do największej liczby wypadków drogowych.

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.