Internauci wybiorą najważniejszy cel dla Polski na nastepne 20 lat

Zgłoś swoją propozycję najważniejszego celu dla Polski na następne 20 lat i weź udział w testowym głosowaniu przez Internet.

31 maja w Warszawie odbędzie się Okrągły Stół zorganizowany przez Stowarzyszenie Polska Młodych i dziennik Metro. Zasiądą przy nim młodzi przedstawiciele świata kultury i nauki oraz organizacji pozarządowych.  Okrągły Stół określi listę najważniejszych celów dla Polski na następne 20 lat. Spośród tych wyzwań internauci wybiorą najważniejszy cel w e-głosowaniu, które odbędzie się 4 czerwca na stronie www.e-glosowanie.org. Serwis stworzony przez Grupę Adweb zawiera prototyp systemu do głosowania przez Internet. Opracowany został przez najlepszych specjalistów w kraju, a teraz zostanie przetestowany!

Każdy może wziąć udział w dyskusji na temat najważniejszych wyzwań dla Polski na kolejne 20 lat. Propozycje celów w formie krótkiego hasła i kilkuzdaniowego opisu, wraz ze zdjęciem autora już teraz można przesyłać na adres [email protected].

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.