radio.rf24.pl, czyli radio na żądanie

Internetowe granie na żądanie

Radio RF24 to pierwsze w Polsce Radio na Żądanie. Zasada działania jest prosta , i to głównie w tej prostocie ma tkwić najprawdopodobniej jego siła.

Słuchacz może włączyć radio wchodząc bezpośrednio pod adres www.radio.rf24.pl. W każdej chwili może zamówić utwór na własne życzenie wybierając z bazy około 750 piosenek dostępnych na chwilę obecną. Piosenki są dobrane tak, aby zainteresowały potencjalnie największą grupę odbiorców. Liczba piosenek wciąż rośnie, można wśród nich znaleźć przedstawicieli praktycznie każdego gatunku muzycznego, aktualizacje realizowane każdego dnia w oparciu o życzenie słuchaczy na podstawie prowadzonych ankiet . Do każdego zamówienia słuchacz może dołączyć swoją własną dedykację, która jest wyświetlana stronie.

Na stronie można w każdej chwili zapoznać się z toplistami, poszukać piosenki wg tytułów/wykonawców a także sprawdzić stan swoich zamówień. Serwis sam stara się też „dobierać” utwory odpowiednie w danym momencie do zamówienia, sugerując słuchaczom dobry wybór, by się go dobrze słuchało. Ostateczna decyzja należy jednak do nich samych.

Oprócz modelu piosenek na życzenie nadawane są też programy na żywo:

  • Zajaffka to program będący prezentacją muzycznych nowości tygodnia. Wtedy też można zapoznać się z piosenkami premierowymi.
  • Idealna 20 – to lista przebojów powstająca w oparciu o zamówienia piosenek
  • Płyta Tygodnia – to szansa na bliższe zapoznanie się z wybranym albumem muzycznym
  • Spotkania z Gwiazdami, czyli ulubieni artyści na żywo w studio
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.