Gwiazdkowym hitem jest iPod touch, najbardziej zaawansowany odtwarzacz muzyczny i wideo firmy Apple

iPod z wbudowaną kamerą?

Już wkrótce Apple być może doda do funkcjonalności swojego odtwarzacza multimedialnego cyfrowy aparat fotograficzny, co sugeruje wiele plotek krążących po Internecie.

Według ostatnich plotek pojawiających się na wielu forach i blogach internetowych, a nawet na stronie powiązanej z Apple’em, najprawdopodobniej nowa generacja odtwarzaczy multimedialnych iPod zyska nową funkcjonalność w postaci cyfrowego aparatu. Firma z Cupertino zatem dostosuje się do ostatniego trendu, jako że ciężko jest znaleźć na rynku urządzenie multimedialne nieposiadające w wyposażeniu aparatu fotograficznego.

Bardziej sensownym rozwiązaniem dla Apple’a byłoby umieszczenie aparatu cyfrowego w iPodzie Touch, niż w innych wersjach, jak na przykład Nano. Jak to się skończy? Na odpowiedź musimy jeszcze trochę poczekać, gdyż Apple jeszcze oficjalnie nie potwierdził tych plotek.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.