Ładny odtwarzacz z dotykowym ekranem i funkcją e-słownika

Odtwarzacz RD-PM10 na pierwszy rzut oka wygląda jak w pełni funkcjonalne urządzenie MID, którym jednak nie jest. Potrafi co prawda odtwarzać wideo, ale nie ma dostępu do Internetu.

Aż nie chce się wierzyć, że urządzenie o oznaczeniu RD-PM10, które wyposażono w 4,3-calowy ekran dotykowy o rozdzielczości WQVGA oraz klawiaturę QWERTY, jest funkcjonalnie ograniczone wyłącznie do odtwarzania plików wideo oraz elektronicznego słownika. A jednak, w wyposażeniu brakuje łączności 3G, WiFi albo chociaż Bluetooth.

Sharp nie zapomniał jednak o umieszczeniu tutaj radia FM, 8 Gigabajtów pamięci flash, procesora TI DaVinci TMS320DM6441, głośników stereo, systemu Windows CE 5.0 oraz baterii o pojemności 3500 mAh. Obsługiwane kodeki to między innymi DivX, Xvid oraz OGG. Pamięć natomiast można rozszerzyć za pomocą kart microSD.

Odtwarzacz i e-słownik w jednym, czyli urządzenie Sharp RD-PM10 kosztuje w Korei 360 tysięcy wonów, co w przeliczeniu daje kwotę powyżej 920 złotych. Wątpliwy jest jednak jego debiut na zachodnich rynkach.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.