Lśniący netbook od HANNspree

Firma HANNspree, znana dzięki telewizorom, monitorom i ramkom cyfrowym, wprowadzi do swojej oferty netbooka z 10-calową matrycą, podświetlaną diodami LED.

Malutki laptop za sprawą kompaktowych rozmiarów z powodzeniem zmieści się nawet w damskiej torebce, a dzięki wadze – niewiele ponad 1 kg – nie będzie stanowić większych kłopotów. HANNSnote będzie dostępny w dwóch wariantach kolorystycznych: perłowa czerń i perłowa biel. Obie wersje pokryto lśniącym lakierem.

Netbooka zaopatrzono w ergonomiczną, pełnowymiarową klawiaturę w układzie QWERTY. Za podświetlenie matrycy odpowiedzialna jest technologia bazująca na diodach LED. Dysk twardy o pojemności 160 GB ma wystarczyć do przechowywania ważnych danych, a dzięki wbudowanemu czytnikowi kart łatwo zapiszemy je na zewnętrznym nośniku. Bluetooth, kamerka internetowa o rozdzielczości 1,3 Megapiksela oraz moduł Wi-Fi – to wszystko pozwoli na nagrywanie i dzielenie się ważnymi chwilami z bliskimi, niezależnie od miejsca i czasu.

HANNSnote SN10E1  pojawi się w Europie Zachodniej w przyszłym miesiącu. Do Polski trafi pod koniec września.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.