Nintendo Wii częścią programu resocjalizacyjnego dla seryjnych morderców

Microsoft patentuje „magiczną różdżkę”

Potentat z Redmond pracuje właśnie nad nowym typem urządzenia wejścia o nazwie "Magic Wand", dzięki któremu użytkownik może bezprzewodowo komunikować się z komputerem.

O nowym typie urządzenia, które przygotowuje firma Microsoft, dowiadujemy się z właśnie wypełnionego wniosku o przyznanie patentu. „Magic Wand” to urządzenie, dzięki któremu użytkownik w bezprzewodowy sposób będzie mógł komunikować się z systemem w środowisku 2D i 3D.

Będzie również umożliwiało komunikację bezpośrednio z inną „magiczną różdżką”, zaś całość ma opierać się na biometrycznych czujnikach, które będą rozpoznawać zapisanych w bazie użytkowników. Jak dokładnie będzie działać magiczna różdżka, tego jeszcze nie wiemy – na razie są to pierwsze sygnały ze strony Microsoftu, że „coś się dzieje”.

Wczesna charakterystyka produktu może wskazywać, że będzie to podobny kontroler do Wii Remote, ale przeznaczony nie tylko dla konsoli Xbox 360, ale również dla Pecetów.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.