Multimedialne centrum rozrywki okiem Lenovo

Multimedialne centrum rozrywki według Lenovo

Oprócz dwóch nowych przenośnych komputerów, Lenovo zapowiada również komputer typu all-in-one z 20-calowym ekranem w formacie 16:9 oraz procesorem Intel Atom 230.

Po tym jak światło dzienne ujrzały dzisiaj notebooki IdeaPad S12 oraz U350, teraz przyszła pora na komputer all-in-one o oznaczeniu IdeaCentre C300. Desktop wyposażono w 20-calowy wyświetlacz LCD o rozdzielczości 1600:900 pikseli (nie wiadomo czy dotykowy), a także w procesor Intel Atom 230 z taktowaniem 1,6 GHz, dysk twardy o pojemności od 160 do 640 GB, 1 lub 2 GB pamięci operacyjnej oraz nagrywarkę DVD. Nie wiemy w jaką grafikę jest wyposażony nowy desktop, ale najprawdopodobniej jest to zintegrowany model Intela.

Dodatkowo w wyposażeniu znajdziemy port Gigabit Ethernet, łączność WiFi, czytnik kart pamięci 6 w 1, 1,3-megapikselową kamerę internetową, a także jeden z systemów Microsoftu – Windows XP Home, Vista Home Basic lub Vista Home Premium.

Komputer IdeaCentre C300 ma zadebiutować na rynku w lipcu, w cenie zaczynającej się od 449 dolarów. W przeliczeniu daje to kwotę powyżej 1450 złotych.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.