Myszka dla graczy SLIDER X600, którą można dostosować do stylu gry użytkownika

Mysz Slider X600 posiada rozdzielczość maksymalną 3 200 DPI i wyposażona jest w 8 programowalnych przycików.

W ofercie firmy Platinet pojawiły się profesjonalne produkty dla wymagających graczy francuskiej marki Nova. Mysz Slider X600 posiada sensor laserowy Cybress Ovation 1 z możliwością ustawienia rozdzielczości między 400 a 3 200 DPI (skok co 100 DPI), częstotliwość próbkowania do 1 000 Hz, 3 profile z zaprogramowanymi rozdzielczościami oraz 8 programowalnych przycisków. Oświetlenie myszki to elektroluminescencyjne diody (5 programowalnych kolorów). Myszka posiada trwałe, ceramiczne ślizgacze z dożywotnią gwarancją, które mają zapewnić ciche i płynne ruchy. Ponadto w myszce zastosowano system zarządzania kablem: dzięki i bocznemu wyprowadzeniu kabla, Slider X600 ma gwarantować swobodę działania i sprawiać, że gracz nie martwi się przeszkadzającym kablem. Możliwe uaktualnienia myszki: software & firmware. Mysz Slider X600 objęta jest 2-letnią gwarancją.

Ofertę firmy Nova uzupełniają dedykowane podkładki pod myszy dla graczy. Sugerowana cena detaliczna brutto to 349,00 zł.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.