Opróćz 64 GB wbudowanej pamięci, znajdziemy tu również gniazdo kart pamięci SDHC

Najbardziej pojemna kamera Full HD

Panasonic wprowadza na japoński rynek kamerę cyfrową, która ma być najbardziej pojemnym urządzeniem, potrafiącym nagrywać filmy w rozdzielczości Full HD. Posiada 64 GB pamięci flash.

Kamera HDC-TM350, która jest zaktualizowaną wersją modelu TM300 (opisywanego tutaj), jest również najbardziej pojemną kamerą potrafiącą nagrywać filmy w rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli. Urządzenie posiada 64-gigabajty wbudowanej pamięci flash, na których można zapisać do 8 godzin materiałów w najlepszej jakości, kodowanych w MPEG-4 AVC/H.264. Do kodowania 5.1-kanałowego dźwięku używany jest kodek Dolby Digital.

Podobnie jak w starszym modelu, HDC-TM350 posiada czujnik 3MOS o łącznej rozdzielczości 9,15 Megapiksela (3,05 x 3), a także 12-krotne zbliżenie optyczne, 30-krotny zoom cyfrowy, optyczny stabilizator obrazu oraz 2,7-calowy wyświetlacz LCD.

Panasonic nie podał jeszcze ceny nowej kamery, ale zadebiutuje ona na japońskim rynku 25 czerwca.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.