Bluetooth v2.1 jest w pełni kompatybilny wstecz z wersjami 2.0 oraz 1.2

Niedrogi adapter Bluetooth w standardzie 2.1

W ofercie Platinet pojawił się adapter Bluetooth w najnowszej wersji 2.1. Standard ten pozwala na większą energooszczędność i optymalizację przesyłania danych strumieniowych.

Dźwięk przesyłany między dwoma urządzeniami standardu BT 2.1 jest zdecydowanie lepszej jakości niż w poprzednich standardach. Omawiane urządzenie charakteryzuje większa wydajność transmisji audio i odporność na zakłócenia oraz zrywanie połączeń (QoS). Zastosowany chipset Broadcom 2046 to, zdaniem niektórych, najlepszy dostępny obecnie moduł, stosowany np. w najnowszych telefonach komórkowych Nokia segmentu biznesowego. Dodatkową zaletą tej konstrukcji jest obniżony pobór energii i bardzo małe rozmiary. Stosowane przez firmę Platinet kości BT Broadcom są w pełni licencjonowane przez Bluetooth SIG. Każde urządzenie ma niepowtarzalny numer seryjny i jest rozpoznawalne przez system operacyjny jako oryginalny produkt. Bluetooth v2.1 jest w pełni kompatybilny wstecz z wersjami 2.0 oraz 1.2.

Adapter OMEGA USB BLUETOOTH BT-210 v2.1 EDR NANO SIZE VISTA BROADCOM OUB210 posiada zasięg 40 metrów. Kompatybilny jest z systemami Windows XP, Vista i 7. Urządzenie posiada 24-miesięczną gwarancję i dostępne jest w cenie detalicznej brutto 48 zł.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.