Niedrogi, domowy serwer Acera

Acer zapowiada wprowadzenie swojego pierwszego domowego serwera z systemem Windows Home Server. Urządzenie o pojemności 1 TB (łączna pojemność do 7 TB) kosztuje 400 dolarów.

easyStore AH340-UA230N to pierwsze rozwiązanie typu Network Attached Storage firmy Acer, które dostępne jest z preinstalowanym systemem Windows Home Server. W standardzie sieciowe urządzenie oferuje 1 TB pojemności, ale dostępne są jeszcze trzy 3,5-calowe zatoki typu Hot Swap dla łącznej pojemności 7 Terabajtów. Nie zabrakło również pięciu portów USB 2.0, a nawet złącza eSATA. Nowy serwer opiera się na procesorze Intel Atom 230 z taktowaniem 1,6 GHz i posiada 2 Gigabajty pamięci DDR2 oraz port Gigabit Ethernet.

Rozwiązanie Acer easyStore AH340-UA230N Home Server jest już dostępne, w cenie 400 dolarów. W przeliczeniu daje to kwotę powyżej 1300 złotych.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.