Niewielkie i łatwe w obsłudze drukarki Nashuatec

Euroimpex SA wprowadzi w najbliższych dniach na polski rynek dwie nowe kolorowe drukarki laserowe Nashuatec przeznaczone dla niewielkich biur - modele SPC231N oraz SPC232DN.

Nashuatec SPC231N oraz SPC232DN to laserowe drukarki kolorowe, które mają łączyć w sobie niewielkie gabaryty z bardzo atrakcyjnymi kosztami eksploatacji oraz wysoką wydajnością. Drukują z szybkością 20 stron na minutę (zarówno w kolorze jak i trybie mono) i pracują na papierze w formatach od A6 do A4. Maszyny w standardzie wyposażone są w porty USB 2.0 i Ethernet 10/100. Drukarka Nashuatec SPC232DN wyposażona jest również w moduł automatycznego drukowania dwustronnego oraz port zgodny ze standardem PictBridge, umożliwiający bezpośrednie drukowanie zdjęć z aparatów cyfrowych.

Drukarki oferują pojemność papieru wynoszącą do 751 arkuszy, sterowanie nimi odbywa się za pomocą języków PCL5c, PCL6 lub emulacji PostScript 3. Rozdzielczość mechanizmu drukującego urządzeń to 2400x600dpi.

Opcjonalne oprogramowanie Documaster pozwala na pełną kontrolę nad kosztami eksploatacji oraz zarządzanie serwisem urządzenia.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.