Notebooki z serii U/UX oparte na procesorach CULV

Asus przygotowuje premierę cienkich notebooków o przekątnych ekranu 12,1, 13,3, 14 i 15,6 cala, które oparte są na niskonapięciowych procesorach Intel CULV.

Dokładnie dwa miesiące po raz pierwszy informowaliśmy was o planach wprowadzenia na rynek nowej serii notebooków Asusa oznaczonej literką U i UX. Teraz tajwański producent podaje szczegółowe specyfikacje nowych modeli, które opierają się na procesorach Core 2 Duo lub na nowych niskonapięciowych procesorach Consumer Ultra Low Voltage – Core 2 Duo SU9400 lub Core 2 Solo SU3500.

Seria składa się z notebooków wyposażonych w 12,1-, 13,3-, 14- oraz 15,6-calowe ekrany, a także zintegrowaną lub dyskretną grafikę, do 4 GB pamięci RAM, dysk twardy o pojemności do 500 GB oraz system operacyjny Windows Vista.

Asus jednak nie poinformował o dokładnej dacie rynkowej premiery notebooków z serii U/UX. Specyfikacje poszczególnych modeli znajdziecie w galerii.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.