Użytkownicy najnowszej wersji Gadu-Gadu mogą w trakcie pogawędek słuchać internetowej platformy radiowej Open.FM

Nowe Gadu-Gadu z lokalizacją i nie tylko

Nowa wersja Gadu-Gadu wzbogaciła się o nowe możliwości oraz skutecznie blokuje spim (niechciane wiadomości reklamowe).

Nowe Gadu-Gadu, według zapewnień producenta, powinno zadowolić większość osób: komunikator wprowadza oczekiwane przez użytkowników nowe statusy dostępności określające nastrój użytkownika, geolokalizację znajomych w katalogu publicznym, skuteczne mechanizmy antyspimowe, opisy graficzne i rozbudowany odtwarzacz radia z możliwością kupowania muzyki on-line oraz wyświetlania tekstu piosenki.

Nowe statusy, które oferuje Gadu-Gadu:

  • PoGGadaj ze mną – informujący naszych znajomych, że mamy czas na rozmowę
  • Nie przeszkadzać – informujący o tym, że jesteśmy zajęci i nie możemy w danej chwili rozmawiać. Przy ustawieniu tego dyskretnego trybu, nowe nadchodzące wiadomości nie będą „wyskakiwać” w dymkach, a tylko zmienią ikonkę Gadu-Gadu w kopertę.

GG wprowadza też duże zmiany we wbudowanym odtwarzaczu radia internetowego OpenFM. Teraz użytkownik włączając wybrany kanał muzyczny może zobaczyć okładkę i tytuł płyty z jakiej pochodzi odtwarzany w danym momencie utwór.

Ponadto tylko jedno kliknięcie wystarczy, aby wyświetlić tekst odtwarzanej piosenki. W bazie OpenFM jest obecnie już 240 tys. tekstów piosenek.

Dzięki współpracy OpenFM z siecią Empik i firmami Iplay oraz Ticket Online, użytkownik GG może kupić płytę, dzwonek lub bilet na koncert ulubionego zespołu.

Nową wersję można pobrać ze strony: http://www.gadu-gadu.pl/strony/pobierz/

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.