Badanie realizowano metodą ankiety pocztowej w okresie sierpień – wrzesień 2008 r. Respondenci zostali wybrani spośród 4-milionowej bazy prenumeratorów miesięcznika Reader's Digest

Pakiet Telekomunikacyjny odrzucony – pisze parlamenarzystka na blogu

Lidia Geringer de Oedenberg oświadczyła na swoim blogu, że kontrowersyjne przepisy, które mogły doprowadzić do ograniczeń Internetu, zostały odrzucone przez Unię Europejską.

– Udało się. Kontrowersyjne przepisy, o których pisałam wczoraj nie zostały przyjęte. Głosowanie zakończyło się dosłownie przed chwilą – sprawę opiszę dokładnie później – oświadcza Lidia Geringer de Oedenberg.

Przypomnijmy: Pakiet Telekomunikacyjny to jedna z najbardziej kontrowersyjnych regulacji Wspólnoty Europejskiej w jej historii. Po jego wdrożeniu Internet stanie się podzielony na strefy, do których dostęp będzie ograniczony, w zależności od opinii nie tylko prywatnego dostawcy, ale i urzędnika.

Informacja o odrzuceniu Pakietu jeszcze nie ma charakteru oficjalnego.

0
Źródło: Onet.pl
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.