Czy Apple rozpocznie batalię o multidotykowy patent? Będziemy informować Was na bieżąco

Palm Pre z obsługą iTunes

Na konferencji D: All Things Digital Palm przedstawił szczegóły dotyczące swojej platformy, na której oparty będzie telefon Pre. Oprócz obsługi iTunes, znalazła się również wyszukiwarka Twittera.

Palm, który już wkrótce wprowadzi na rynek swój długo wyczekiwany telefon o nazwie Pre, na konferencji D: All Things Digital podaje szczegóły na temat swojego systemu operacyjnego, który będzie preinstalowany właśnie w nowym palmofonie. Przede wszystkim otrzymamy obsługę iTunes, czyli możliwość synchronizacji Pre z usługą Apple’a do szybkiego i łatwego transferu muzyki, zdjęć i filmów z komputera PC lub Maka, przy pomocy kabla USB.

Co więcej, Pre będzie zachowywać się jak urządzenie pamięci masowej, a zatem możliwe będzie przenoszenie plików w standardzie „przeciągnij i upuść”. Platforma o nazwie webOS zyska również wyszukiwarkę Twitter oraz wersję beta zestawu aplikacji App Catalog, w której znajdą się: AP News, Citysearch, Fandango, Pandora oraz uLocate.

W sieci Sprint, palmofon Pre zadebiutuje 6 czerwca.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.