Partner nVidii nie podał również informacji na temat dostępności i ceny nowej karty GeForce 9800 GT

Pasywnie chłodzony GeForce 9800 GT z 1 GB pamięci

Karta o oznaczeniu GV-N98TSL-1GI, przygotowana przez firmę Gigabyte, posiada nie tylko cichy system pasywnego chłodzenia, ale również 1 GB pamięci GDDR3 na 256-bitowej szynie.

Gigabyte nie zapomniał o nieco starszych kartach graficznych nVidii i wprowadza na rynek GeForce’a 9800 GT wyposażonego w dwuslotowy system pasywnego chłodzenia Silent-Cell z trzema rurkami cieplnymi.

Model o oznaczeniu GV-N98TSL-1GI posiada również 112 procesorów strumieniowych, 256-bitową szynę pamięci, 1 GB pamięci GDDR3 (układy dostarczone przez Samsunga), płytkę PCB z podwójną ilością miedzi (2 uncje) oraz solidne Japoński kondensatory aluminiowo-polimerowe. W wyposażeniu znajdziemy również złącza D-Sub, DVI oraz HDMI.

Nie wiemy jak są ustawione zegary w nowej karcie, ale najprawdopodobniej Gigabyte nie podkręcił częstotliwości pracy procesora, shaderów i pamięci (odpowiednio 600, 1500 i 1800 MHz).

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.