RipNAS Statement jest objęty tylko roczną gwarancją

Pierwsze rozwiązanie NAS ze stacjami SSD i funkcją zgrywania na CD

RipNAS Statement to pierwsze rozwiązanie NAS, które zamiast tradycyjnych dysków, korzysta z dobrodziejstw stacji SSD. Co więcej, potrafi zgrywać dane bezpośrednio na płyty CD.

Rodzina rozwiązań sieciowej pamięci masowej RipNAS rozszerza się o nowy produkt, noszący miano pierwszego na świecie rozwiązania NAS, wyposażonego nie w tradycyjne dyski twarde, ale w szybkie stacje SSD. Jednakże, model RipNAS Statement dostępny będzie w dwóch wersjach – z dwiema 250-gigabajtowymi stacjami SSD lub dwoma dyskami twardymi o łącznej pojemności 3 TB.

Mierzące 10 x 43 x 38 cm urządzenie, posiada również napęd optyczny typu slot-in, dzięki czemu możliwe jest bezpośrednie zgrywanie plików audio na płyty CD. Ponadto w wyposażeniu rozwiązania RipNAS Statement znajdziemy dwurdzeniowy procesor Intel Atom 330 z taktowaniem 1,6 GHz oraz 2 GB pamięci RAM.

Ceny nowego urządzenia, zarówno w wersji HDD, jak i SSD nie zostały jeszcze ujawnione.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.