Być może oferty takiej posiadłości, jak ta Billa Gatesa, nie znajdziemy na ITN, ale z pewnością jest tam wiele innych ciekawych ofert

Pierwsze w Polsce Internetowe Targi Nieruchomości

W dniach od 11 do 17 maja dostępne są wirtualne stoiska targowe ponad 50 firm deweloperskich z Warszawy, Krakowa i Wrocławia, w ramach Internetowych Targów Nieruchomości.

Akcja organizowana przez GazetaDom.pl i Domiporta.pl to innowacyjna oferta zarówno dla inwestorów, którzy mogą zaprezentować swoją ofertę szerokiej grupie internautów, jak i użytkowników, którzy na stronie TargiNieruchomosci mają nieograniczony, całodobowy dostęp do stoisk wystawców.

Uczestnicy Targów, odwiedzający stoiska kilkudziesięciu deweloperów, mogą zapoznać się z ofertą danej firmy, jej najnowszymi inwestycjami budowlanymi, przejrzeć materiały wideo i prezentacje oraz uczestniczyć w specjalnych czatach z deweloperami. Witryna udostępnia także liczne artykuły i informacje dotyczące nieruchomości i budownictwa, analizy sytuacji rynkowej oraz praktyczne informatory dla kupujących mieszkania.

Udział w Internetowych Targach Nieruchomości zgłosili inwestorzy z trzech największych miast w Polsce – Warszawy, Krakowa i Wrocławia. Swoje stoiska zaprezentują również partnerzy branżowi targów – Dom Development, Agroman, BARC, Green Development i Unidevelopment.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.