Płomienny Pecet dla wymagających graczy

Firma iBuyPower aktualizuje swoją linię Pecetów dla graczy o nową serię Chimera, złożoną z komputerów, które można wyposażyć zarówno w procesor AMD Phenom II X4, jak i Intel Core i7.

Znana z konstruowania wydajnych systemów dla najbardziej wymagających (i zamożnych) graczy firma iBuyPower, teraz wprowadza na rynek kolejną serię komputerów o nazwie Chimera. Pecet może być oparty zarówno na platformie AMD, jak i Intel, natomiast zamknięty jest w obudowie Chimera, opartej na modelu NZXT Guardian 921, która jak wygląda, wszyscy widzimy.

Pod świecącą maską znajdziemy natomiast płytę główną z chipsetem AMD 790FX lub 790GX, jeden z procesorów Phenom II X4, do 8 GB pamięci DDR3, jedną lub więcej kart graficznych z serii Radeon HD 4000 oraz zasilacz PSU o mocy od 600 do 1200W. To jeden wariant. Drugi natomiast opiera się na płycie głównej z chipsetem X58, jednym z procesorów Intel Core i7, maksymalnie 12 GB pamięci DDR3, a także jednej, dwóch lub trzech kartach graficznych firm AMD lub nVidia.

Ceny systemu iBuyPower Chimera zaczynają się od 999 dolarów, co w przeliczeniu daje kwotę powyżej 3200 złotych.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.